053 | ZÁTIŠÍ S MODRÝM DŽBÁNEM

    KYBAL Antonín Rudolf (1901 Nové Město n. Metují - 1971 Praha)

    Olej na plátně, 60,5 x 70,5 cm, rámováno, datace 1926.
    Opatřeno potvrzením pravosti díla od autorovy dcery.