017 | MONOSTRUKTURA

    KYNCL František (1934 - 2011)

    Akryl na papíře, 90 x 78,5 cm, rámováno, vpaspartě, pod sklem datace 1985, signováno zezadu F. Kyncl 85.

    • dosažená cena: 80 000 CZK