157 | BALÓN NAD LA MANCHE

    LHOTÁK Kamil (1912 - 1990)

    Litografie na papíře, 35,5 x 24 cm, rámováno, datace 1984, v paspartě, pod sklem, signováno vpavo dole signováno vpravo dole Kamil Lhoták 84.

    • dosažená cena: 24 000 CZK