033 | VE SKALÁCH POD KOKOŘÍNEM

    LIEBSCHER Karel (1851 Praha - 1906 Praha)

    Olej na kartonu, 45 x 32,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole K. LIEBSCHER.

    • dosažená cena: 70 000 CZK