102 | AKT SE ŽLUTÝM DŽBÁNEM

    LIESLER Josef (1912 - 2005)

    Olejová tempera na překližce, 35 x 60 cm, rámováno, datace 1940, signováno vlevo nahoře Liesler 40, zezadu opatřeno přípisem s určením.