063 | BEZ NÁZVU

    LIESLER Josef (1912 – 2005)

    Akvarel na papíře, 62 x 47 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1958, signováno vpravo dole Liesler 1958.

    • dosažená cena: 15 000 CZK