036 | KOTĚ V ŠÁTKU

    LIESLER Josef (1912 Vidolice u Kadaně - 2005 Praha)

    Tempera na papíře adjustovaném na sololitu, 35 x 47 cm, rámováno, pod sklem, datace 1963, signováno vpravo dole Liesler 63.

    • dosažená cena: 20 000 CZK