156 | PRAŽSKÉ NÁBŘEŽÍ

    LIESLER Josef (1912 - 2005)

    Olej na plátně, 60 x 85,5 cm, rámováno, signováno zezadu na rámu, opatřeno štítkem z Národní galerie v Praze, opatřeno štítkem ŠFVU.

    • dosažená cena: 140 000 CZK