119 | LEOPOLDOVA BRÁNA NA VYŠEHRADĚ

    MACOUN Gustav (1892 Praha - 1934 Praha)

    Olej na lepence, 31 x 38 cm, rámováno, datováno 1917, signováno vlevo dole G. Macoun 1917.

    • dosažená cena: 20 000 CZK