144 | LEOPOLDOVA BRÁNA NA VYŠEHRADĚ

    MACOUN Gustav (1892 - 1934)

    Olej na lepence, 31,5 x 38,5 cm, rámováno, datace 1917, signováno vlevo dole G. Macoun 1917.

    • dosažená cena: 26 000 CZK