142 | VÝHLED DO KRAJE

    MACOUN Gustav (1892 - 1934)

    Olej na plátně, 145 x 165 cm, rámováno, datace 1914, signováno vlevo dole G. Macoun 1914.
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4.9 - 1.11. 2015.
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes, Praha, 2015, s. 681

    • dosažená cena: 160 000 CZK