102 | CHALUPA

    MÁNES Antonín (1784 - 1843)

    Kombinovaná technika na papíře, 22,5 x 30,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Mánes.
    Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová.

    • dosažená cena: 26 000 CZK