• KRAJINA S JEZDCEM

018 | KRAJINA S JEZDCEM

MÁNES Antonín (1784 - 1843)

Lavírovaná tuš na papíře, 31 x 35 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1836, signováno
vlevo dole Mánes 1836.
Vystaveno a publikováno:
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9 - 1. 11. 2015, zezadu výstavní štítek.

  • dosažená cena: 18 000 CZK