018 | KRAJINA S JEZDCEM

    MÁNES Antonín (1784 - 1843)

    Lavírovaná tuš na papíře, 31 x 35 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1836, signováno
    vlevo dole Mánes 1836.
    Vystaveno a publikováno:
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9 - 1. 11. 2015, zezadu výstavní štítek.

    • dosažená cena: 18 000 CZK