131 | POHLED NA HRAD

    MAŘÁK Julius Eduard (1884 - 1921)

    Uhel na papíře, 60 x 88 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Mařák.
    Posoudila a pravost potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková – Horová.