057 | U KAMEN

    MAROLD Luděk (1865 - 1898)

    Kombinovaná technika na kartonu, 35 x 20 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1892, signováno vpravo dole LM Paříž 92, zezadu opatřeno razítkem Majetek J. Otty.

    • dosažená cena: 64 000 CZK