072 | U KOLOVRÁTKU

    MAŠEK Jaroslav (1891 - 1926)

    Olej na plátně adjustovaném na sololitové desce, 46 x 39 cm, rámováno, datace – okolo 1910, signováno vpravo dole J. MAŠEK.