079 | ŽENSKÝ AKT

    MATAL Bohumír (1922 – 1988)

    Pastel na papíře, 52,5 x 32,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1956, signováno vpravo dole Matal 56, vlevo dole opatřeno dedikací.