111 | ZA SOUMRAKU

    MEDNYÁNSZKY Ladislav (1852 - 1919)

    Pastel na kartonu, 18 x 28,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole Ladislav Mednyánszky.