• TÁNÍ

009 | TÁNÍ

MERVART Augustin (1889 – 1968)

Olej na plátně, 60 x 60 cm, rámováno, datace 1957, signováno vpravo dole Aug. Mervart 57.

  • dosažená cena: 40 000 CZK