078 | ZIMNÍ KRAJINA

    MICHALČÍK Antonín (1914 Užhorod - 1998)

    Olej na plátně, 53 x 61,5 cm, rámováno, datace – 1948, signováno vpravo dole Michalčík, zezadu opatřeno s přípisem s určením.