095 | ŽENSKÝ AKT

    MINÁŘ Karel (1901 - 1973)

    Olej na plátně, 81 x 69 cm, rámováno, datace 1924, signováno vpravo uprostřed KAREL MINÁŘ 24.
    Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, Praha, 2013, s. 154/155.