• OBŘÍ DŮL - SNĚŽKA

024 | OBŘÍ DŮL - SNĚŽKA

MINAŘÍK Jan Bedřich (1862 - 1937)

Olej na plátně, 49 x 59 cm, rámováno, datace – okolo r. 1915, signováno vlevo dole Minařík.
Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.

  • dosažená cena: 14 000 CZK