024 | OBŘÍ DŮL - SNĚŽKA

    MINAŘÍK Jan Bedřich (1862 - 1937)

    Olej na plátně, 49 x 59 cm, rámováno, datace – okolo r. 1915, signováno vlevo dole Minařík.
    Konzultováno s PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.

    • dosažená cena: 14 000 CZK