033 | POHLED NA FÜRSTENBERSKÝ PALÁC Z PRAŽSKÉHO HRADU

    MINAŘÍK Jan Bedřich (1866 - 1941)

    Olej na plátně, 47,5 x 58,5 cm, rámováno, signováno vlevo dole Minařík.