127 | EXPRESIVNÍ KRAJINA

    MIRVALD Vladislav (1921 Záluží u Mostu - 2003 Louny)

    Olej na kartonu, 33 x 45 cm, rámováno, datace 1969, signováno vpravo dole Mirvald.