031 | KOUPÁNÍ

    MOKRÝ František Viktor (1892 - 1975)

    Olej na plátně, 55 x 46 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. V. Mokrý.
    Vystaveno a publikováno:
    Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5. 2013, str. 335, zezadu výstavní štítek.

    • dosažená cena: 15 000 CZK