046 | POSTAVA

    NAČERADSKÝ Jiří (1939 - 2014)

    Tempera a kvaš na papíře, 43,5 x 30,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1991, signováno vpravo dole Načeradský 91.

    • dosažená cena: 18 000 CZK