129 | TANEC

    NAČERADSKÝ Jiří (1939 Sedlec - 2014 Praha)

    Olej na plátně, 81 x 100 cm, rámováno, datace 2010, signováno vpravo dole Načeradský 2010.

    • dosažená cena: 72 000 CZK