• ALEGORIE JARA

125 | ALEGORIE JARA

NASKE František Xaver (1884 - 1959)

Olej na plátně, 125,5 x 84 cm, rámováno, datace 1928, signováno vlevo dole F Naske 1928.

  • dosažená cena: 47 000 CZK