125 | ALEGORIE JARA

    NASKE František Xaver (1884 - 1959)

    Olej na plátně, 125,5 x 84 cm, rámováno, datace 1928, signováno vlevo dole F Naske 1928.

    • dosažená cena: 47 000 CZK