004 | BOŽÍ MUKA

    NAVRÁTIL Josef Matěj (1798 - 1865)

    Kvaš na kartonu, 20,5 x 26,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Jos. Navrátil.
    Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes 5.4. - 27.5., Praha, 2012.
    Klasikové 19. století, S.V.U. Mánes, Praha, 2012, s. 22.
    Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 122