093 | PODZIMNÍ KRAJINA

    NEJEDLÝ Otakar (1883 Roudnice n. Labem - 1957 Praha)

    Olej na kartonu, 50,4 x 70,4 cm, rámováno, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý.
    Opatřeno restaurátorskou zprávou MgA. Pavlíny Strnadové.