045 | DOBRÁ ÚRODA

    NEPRAKTA Jiří Winter (1924 – 2011)

    Akvarel na papíře, 44 x 44 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Neprakta.

    • dosažená cena: 26 000 CZK