049 | ŽIDLE IV.

    NEŠLEHA Pavel (1937 - 2003)

    Tužka na papíře, 111 x 78 cm, rámováno, datace 1973, signováno dole uprostřed P. N 73
    Pavel Nešleha, Galerie Baukunst, Kolín nad Rýnem, 1974.
    Petr Wittlich, Pavel Nešleha, GALLERY, Praha 2004, s. 107.