092 | ZÁTIŠÍ SE DŽBÁNY

    NOVÁK Václav Vojtěch (1901 - 1969)

    Olej na plátně, 65 x 47 cm, rámováno, datace 1928, signováno vlevo dole V. V. Novák 28.