• NÁVRAT Z POLE

099 | NÁVRAT Z POLE

NOWAK Willi (1886 - 1977)

Olej na plátně, 48,5 x 63 cm, rámováno, signováno vpravo dole Willi Nowak.

  • dosažená cena: 60 000 CZK