059 | STOJÍCÍ AKT

    OBROVSKÝ Jakub (1882 – 1949)

    Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 74,5 x 49,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J.OBROVSKÝ.

    • dosažená cena: 70 000 CZK