• STOJÍCÍ AKT

059 | STOJÍCÍ AKT

OBROVSKÝ Jakub (1882 – 1949)

Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 74,5 x 49,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J.OBROVSKÝ.

  • dosažená cena: 70 000 CZK