• BEZ NÁZVU

086 | BEZ NÁZVU

OVČÁČEK Eduard (1933)

Propalovaná koláž na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, datace 1984, signováno vpravo dole E. Ovčáček 84.

  • dosažená cena: 130 000 CZK