086 | BEZ NÁZVU

    OVČÁČEK Eduard (1933)

    Propalovaná koláž na plátně, 80 x 70 cm, rámováno, datace 1984, signováno vpravo dole E. Ovčáček 84.

    • dosažená cena: 130 000 CZK