068 | SCHOULENÁ

    PADERLÍK Arnošt (1919 - 1999)

    Tuš na papíře, 42 x 59,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1975, signováno vpravo nahoře Paderlík, vlevo dole opatřeno věnováním.
    Vystaveno a publikováno:
    Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném, Galerie Diamant, S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5. 2013, str. 325, zezadu výstavní štítek.

    • dosažená cena: 8 000 CZK