190 | ZÁTIŠÍ S MELOUNY

    PADERLÍK Arnošt (1919 – 1999)

    Olejová tempera na lepence, 36 x 50 cm, rámováno, datace 1959, signováno vlevo dole PADERLÍK 59.

    • dosažená cena: 38 000 CZK