067 | SMUTNÁ NÁVES

    PANGRÁC Miroslav (1924 - 2012)

    Olej na papíře, 24,5 x 33,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1968, signováno vlevo dole Pangrác – 1968.