010 | BŘÍZY VE VĚTRU

    PANUŠKA Jaroslav (1872 Hořovice - 1958 Kochánov)

    Olej na kartonu, 49,5 x 65 cm, rámováno, datace – okolo r. 1910, signováno vpravo dole PANUŠKA.

    • dosažená cena: 36 000 CZK