114 | HORSKÁ KRAJINA

    PANUŠKA Jaroslav (1872 Hořovice - 1958 Kochánov)

    Olej na kartonu, 46 x 35 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole PANUŠKA.
    Posoudil a pravost potrvdil PhDr. Mgr. Michael Zachař.