113 | KRAJINA

    PANUŠKA Jaroslav (1872 Hořovice - 1958 Kochánov)

    Oboustranný olej na kartonu, 26 x 34 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole PANUŠKA.

    • dosažená cena: 27 000 CZK