070 | NA RYBNÍCE NAD NĚMECKÝM BRODEM

    PANUŠKA Jaroslav (1872 - 1958)

    Olej na kartonu, 50,5 x 65 cm, rámováno, signováno vpravo dole PANUŠKA, zezadu opatřeno přípisem s určením.