069 | V MOKŘINÁCH

    PANUŠKA Jaroslav (1872 - 1958)

    Olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, datace – 20. léta 20. st., signováno vpravo dole Panuška.

    • dosažená cena: 26 000 CZK