• V MOKŘINÁCH

069 | V MOKŘINÁCH

PANUŠKA Jaroslav (1872 - 1958)

Olej na kartonu, 50 x 65 cm, rámováno, datace – 20. léta 20. st., signováno vpravo dole Panuška.

  • dosažená cena: 26 000 CZK