110 | ZASNĚŽENÁ VESNICE

    PANUŠKA Jaroslav (1872 - 1958)

    Olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole Panuška.

    • dosažená cena: 20 000 CZK