011 | LEDA S LABUTÍ

    PAUR Jaroslav (1918 - 1987)

    Olej na plátně, 55 x 66 cm, rámováno, datace 1944, signováno vpravo dole Paur 1944, zezadu opatřeno autorskou dedikací a signaturou.

    • dosažená cena: 43 000 CZK