124 | KYTICE S PTÁČKY

    PAVLÍK Václav (1901 - 1966)

    Olej na kartonu, 79,5 x 64,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Pavlík, zezadu opatřeno razítkem ČFVU, zezadu na kartonu č. 4613.